Ugrás a tartalomhoz

Fotó

Ötletek A Fórumhozaz ötleteidet ide várjuk

• Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
930 válasz erre a témára

lacylla

lacylla

Jómunkásember

• Feltöltő
  • PipaPipaPipa
  • 141
  • 194 Hozzászólás
  • 435 köszönet
  • Neme:Férfi

Amint az admin felé is jeleztem, a jövőben csak a "kóser" anyagot fogom ezentúl odasorolni. Mint Te is felismerted ilyen formában értem csak el - és ami a legtávolabb áll tőlem, az a szándékos minőségcsökkentés!

Gyűjteményemet folyamatosan frissítem, állandóan rákeresek a meglévőkre is, és amint megtalálok valamit akár valamivel is jobb minőségben, azonnal lecserélem azt. Esetünkben ezek a "hibridek", ezek a 1080p-vagy-mégse valamik léptek gyűjteményemben a még gyengébb minőségűek helyére, mert nem találtam ennél jobbat. De eszembe nem jutna silányítani, akármennyire szorongat a tárhelyhiány. Sajnálom, hogy a technikai adottságok lerontják az élményt - egyik kedvenc filmem a "Jön a medve" például nagyon gyenge minőségben lelhető csak fel, mégsem zavar annak tudatában, hogy most ez a legjobb, ami van...

Örülök, ha továbbra is megoszthatom élményeim forrását.

Üdvözlettel,

lacylla

@ lacylla

Szeretném, ha megértenéd a problémánkat:

1080p / 120 perc / 2 GB esetén kb. minden 5. vagy 6. képpont kap majdnem elegendő információt a megjelenítéshez. A valóságban 5-6 pont osztozik egy pont szűkös információtartalmával. A lejátszónak és a tévének kellene kitalálni, hogy mit tegyen velük, ami a legjobbaknak se megy rendesen.

Már tudom, hogy az anyagok jelenleg csak így vannak meg.

Arra kérlek, ha ilyen csodákhoz jutsz nagyobb adatsebességgel, a hatékonyabb tárolás kedvéért ne csökkentsd le.

Baráti üdvözlettel a filmeket megköszönve:

Kvardekdu

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó